نگارحک؛ پنجره نگرش شما به صنعت چاپ
  • EN
  • TR

آدرس:

کارخانه: تبریز ، جاده سرم دارو ، خیابان صنعتی سهند
دفتر تهران: تهران ، بلوار آیت الله کاشانی ، ساختمان آرمیتا ، واحد 12

تلفن:

041-5941
02140440293

نصب مبلمان مد بهار

سبک دکوراسیون اسکاندیناوی که در سال های اخیر با سرعت بسیار بالایی اطراف ما را احاطه کرده و زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده است، سبب شده که از شلوغی و هیاهوی روزمره فاصله گرفته و صاحب سبک دکوراسیون، ساده و راحت شویم. وطن اصلی این سبک که می توان آنرا “Fresh” نیز نامید، همانطور که از نامش پیداست کشورهای دانمارک، نروژ، سوئد و فنلاند می باشد. این هنر دکوراسیون، که از شمالی ترین قسمت اروپا نشات گرفته است، امروزه به سبک مورد علاقه ی تمامی دنیا مبدل شده است.

برای داشتن یک دکوراسیون خانگی به سبک اسکاندیناوی، اولین کاری که می بایست انجام دهید خداحافظی با مجموعه ی اشیاء و وسایلی می باشد که سالیان زیادی است در منزل شما بوده و دل کندن از آنها برای شما سخت می باشد. بطور کلی دیگر با رنگ های متفاوت سر و کار نخواهید داشت. در دکوراسیون اسکاندیناوی، رنگ سفید غالب و تاثیر گذاری بر دیوارها و مبلمان ها حاکم می باشد. خطوط و نقاط سیاه رنگ، تکمیل کننده ی این رنگ سفید خواهند بود. از طرفی وسایل و جزئیات چوبی که در نقاط مختلف خانه ی خود قرار خواهید داد به مثابه ی خامه ی کیک شما خواهد بود. همچنین قادر خواهید بود که با استفاده از آکسسوارهای متعلق به فرهنگ اسکاندیناوی، خانه ی خود را به یک گالری هنری تبدیل نمایید.

ارسال نظر

درباره ما

شرکت نگارحک (سهامی خاص) به شماره شناسه 10200258791 ، در سال 1385 هجری شمسی به شماره ثبت 20305 در شهر تبریز تاسیس گردیده و موضوع فعالیت آن ؛ تولید سیلندرهای چاپ روتوگراور ، خدمات کلیشه سازی ، صادرات محصولات تولیدی ، واردات ماشین آلات و مواد اولیه موردنیاز ، تحقیقات و پژوهش در حوزه سیلندرسازی و کلیشه سازی و برگزاری دوره های آموزشی می باشد. در حال حاضر محل ثبت شرکت به شهرستان بستان آباد منتقل گریده و شماره ثبت جدید آن 947 می باشد.