نگارحک؛ پنجره نگرش شما به صنعت چاپ
  • EN
  • TR

آدرس:

کارخانه: تبریز ، جاده سرم دارو ، خیابان صنعتی سهند
دفتر تهران: تهران ، بلوار آیت الله کاشانی ، ساختمان آرمیتا ، واحد 12

تلفن:

041-5941
02140440293

محصولات و خدمات

در این شرکت دو نوع محصول تولید می گردد:

– محصول سیلندر چاپ روتوگراور
– محصول کلیشه ژلاتینی چاپ فلکسوگرافی

محصول سیلندر:

محصول سیلندر مشتمل بر سیلندر فولادی و سیلندر حکاکی شده است که هر یک از این ها می توانند شفت دار یا بدون شفت باشند.

محصول کلیشه ژلاتینی چاپ فلکسو گرافی:

این محصول نیز در دو نوع کلی ؛ ضخامت های پایین (1/14 الی 2/84 میلی متر) و ضخامت های بالا (2/84 الی 6/35 میلی متر) می باشند. ضخامت های پایین عموماً در چاپ لفافه های بسته بندی ، پاکتهای پلی اتیلن و لیبل ها کاربرد داشته و ضخامت های بالا در چاپ روی کارتن مورد استفاده می باشند.

کلیشه سازی:

انواع صفحات فتوپلیمری خام (بسته به کاربرد و ماشین های چاپ مورد نظر) و در ابعاد و ضخامت های متفاوت برش خورده و سپس فایل های گرافیکی آماده شده ، با کمک دستگاه های تصویرنگار لیزری بسیار پیشرفته ، نوردهی می گردند تا لایه کربنی بخش های نوردیده حذف گردند. در مراحل بعدی مجدداً عملیات نوردهی در کل سطح این صفحات انجام می گیرد تا بخش های بدون کربن ، تبدیل به پلیمر گردند. سپس این صفحات با کمک دستگاه های پروسسور و با کمک حلال های خاص شسته شده و قسمت هایی از آنها که مونومر یاقی مانده اند شسته شده و حل می گردند و در نهایت بخش های باقیمانده بر روی صفحات طی عملیات خشک کردن و نوردهی نهایی ، خشک و سفت گردیده و بشکل برجسته بر روی صفحات ظاهر می گردند تا در طی مراحل چاپ ، در انتقال مرکب مورد استفاده قرار گیرند.

خدمات:

تمامی طرح های گرافیکی که در آتلیه های طراحی توسط طراحان گرافیست خلق می گردند و در نهایت به شکل طرح روی محصولات چاپی در ویترین فروشگاهها دیده می شوند ، در مرحله پیش از تبدیل به سیلندر یا کلیشه ، ضروری است تا مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت داشتن اشکالات فنی احتمالی ، اصلاح گردیده و سایر مشخصات اختصاصی که در مراحل بعدی چاپ مورد نیاز می باشند نیز به آنها افزوده گردند. بدون شک با داشتن چنین پتانسیل و توانایی ، این اطمینان بوجود می آید که محصول چاپی دارای کمترین اشکالات فنی بوده و احتمال هدر رفت هزینه ها کمتر خواهد بود لیکن برخورداری از چنین خدماتی ، نیازمند یک تیم کاملاً تخصصی با امکاناتی ویژه می باشد. واحد طراحی و گرافیک شرکت نگارحک دارای چنین ویژگی و توانایی ها بوده و خدمات آن در سطح کشور بی نظیر است.

درباره ما

شرکت نگارحک (سهامی خاص) به شماره شناسه 10200258791 ، در سال 1385 هجری شمسی به شماره ثبت 20305 در شهر تبریز تاسیس گردیده و موضوع فعالیت آن ؛ تولید سیلندرهای چاپ روتوگراور ، خدمات کلیشه سازی ، صادرات محصولات تولیدی ، واردات ماشین آلات و مواد اولیه موردنیاز ، تحقیقات و پژوهش در حوزه سیلندرسازی و کلیشه سازی و برگزاری دوره های آموزشی می باشد. در حال حاضر محل ثبت شرکت به شهرستان بستان آباد منتقل گریده و شماره ثبت جدید آن 947 می باشد.