نگارحک؛ پنجره نگرش شما به صنعت چاپ
  • EN
  • TR

آدرس:

کارخانه: تبریز ، جاده سرم دارو ، خیابان صنعتی سهند
دفتر تهران: تهران ، بلوار آیت الله کاشانی ، ساختمان آرمیتا ، واحد 12

تلفن:

041-5941
02140440293

نصب مبلمان مد پاییز

ازترکیب کردن دوری نکنید. شما می توانید نمونه های متفاوت پارچه ها را به اشکال جداگانه و بر روی همه ی مبلمان های خانه ی خود استفاده نمایید. از طرفی ممکن است کوسن های دکوراتیو، فرش ها و پرده های شما با طرح های متفاوت، از زاویه دید شخصی غیر آگاه بصورت یک نا هماهنگی و شلوغی بنظر برسد، لیکن از زاویه ی دید شخص آگاه، در این روزهای تاریک و دلگیر پاییزی فوق العاده موزون و آهنگین به چشم آمده و در عین حال به خانه ی شما هیجان نیز خواهند بخشید.

گذر از مواد و اشیا مصنوعی و میل به سمت اشیاء طبیعی، کماکان ادامه دارد. وجود یک پیله ی ابریشم در باغچه ی حیاط خانه ی شما و یا یک مجسمه ی تزئینی چوبی کار دست، طبیعی بودن یک تابلوی نقاشی که شما به راحتی می توانید ضربات قلم موی نقاش را بر روی آن مشاهده نمایید، می توانند خانه ی شما را مملو از انرژی های حیات بخش نمایند.

برای بازگشت به سمت طبیعت و یا هر چیز طبیعی، قطعا می بایست به خاک بازگشت. علاوه بر رنگ های زیادی که به ذهنتان خطور می کند، از بکار گیری رنگ خاکی و مشتقات آن در نقاط مختلف خانه اجتناب نورزید. تیره بودن این رنگ ها، به معنی دلگیر نمودن روحیه ی شما نخواهد بود. بر عکس با استفاده از وسایل روشنایی مناسب به همراه این رنگ ها، تبدیل به منبع گرمای طبیعی خانه ی شما خواهند شد.

در این میان بهترین چیزی که می توانید با آن تناسب محیط را فراهم آورید، بدون شک سطوح چوبی خواهند بود. خانه ای که از زمین گرفته تا مبلمان، از میز ناهار خوری گرفته تا جلو مبلی و کنار مبلی دارای سطوح چوبی باشد، به هیچ وجه از طبیعت و حس طبیعی بودن فاصله نخواهد گرفت. این ترکیبات طبیعی شما و میهمانان شما را در روزهای سرد پاییزی، گرم نگاه خواهند داشت.

ارسال نظر

درباره ما

شرکت نگارحک (سهامی خاص) به شماره شناسه 10200258791 ، در سال 1385 هجری شمسی به شماره ثبت 20305 در شهر تبریز تاسیس گردیده و موضوع فعالیت آن ؛ تولید سیلندرهای چاپ روتوگراور ، خدمات کلیشه سازی ، صادرات محصولات تولیدی ، واردات ماشین آلات و مواد اولیه موردنیاز ، تحقیقات و پژوهش در حوزه سیلندرسازی و کلیشه سازی و برگزاری دوره های آموزشی می باشد. در حال حاضر محل ثبت شرکت به شهرستان بستان آباد منتقل گریده و شماره ثبت جدید آن 947 می باشد.