نگارحک؛ پنجره نگرش شما به صنعت چاپ
  • EN
  • TR

آدرس:

کارخانه: تبریز ، جاده سرم دارو ، خیابان صنعتی سهند
دفتر تهران: تهران ، بلوار آیت الله کاشانی ، ساختمان آرمیتا ، واحد 12

تلفن:

041-5941
02140440293

تاریخچه شرکت

سال 1371 هجری شمسی و ایجاد کارگاه پیش از چاپ با نام لیتوگرافی نگار در شهر تبریز ، آغاز راهی بود که امروز به شرکت نگارحک منتهی گردیده است.
این کارگاه کوچک با سرمایه سرشار از عشق و امید به فردای روشن ، به سرعت شروع به اوج گیری نمود و با تجهیز به بالاترین امکانات روز کشور در سال 1377 (دستگاه ایمیج ستر) ، به مهمترین و مجهزترین مرکز لیتوگرافی شمالغرب کشور تبدیل گردید. حضور در نمایشگاه های جهانی و بین المللی و آشنایی با آخرین فناوری های حوزه پیش از چاپ ، چراغی بود برای روشنی راه و تصمیم به ایجاد اولین مرکز کلیشه سازی صنعتی کشور و به دنبال آن نصب و راه اندازی اولین پلیت ستر افست شمالغرب و اولین پلیت ستر فلکسوگرافی کشور در سال 1383 هجری شمسی. دریافت نشان لیتوگراف نمونه کشوری و دریافت گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ، موفقیت های بعدی بودند که در سال 1386 به وقوع پیوستند.

خیز بلند؛ تاسیس شرکت نگارحک و ایجاد واحد سیلندرسازی چاپ روتوگراور در فضای 6000 متر مربعی با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا ، نقطه عطف این مجموعه بود که در سال 1385 اتفاق افتاد و تاکنون با گذشت بیش از یک دهه ، در حال تکمیل و پیشرفت می باشد.
توسعه و نوسازی واحد کلیشه سازی با نصب و راه اندازی همزمان دو دستگاه پلیت ستر و همچنین خط جدید کلیشه سازی ، برگی دیگر از دفتر حیات این مجموعه بود که در سال 1398 هجری شمسی ورق خورد تا نگارحک همچنان در قله پیش از چاپ این کشور بدرخشد.

مقدمه مدیرعامل

ساختن آینده بهتر و درخشان تر ، نیازمند تلاش و تغییر است ، تغییری هدفمند و جهت دار و این چنین خصوصیتی لزوماً باید متکی به علم و دانش روز باشد. در رهبری سازمان نگارحک ، همواره به دو اصل مهم توجه جدی گردیده است. اصل اول اینکه برای جهانی شدن ، بایستی علم و دانش روز و جهانی داشت بنابراین ایجاد ارتباط با قله های علمی و فناوری حوزه فعالیت در جهان هرگز نبایستی فراموش گردیده و از این رو داشتن پل های ارتباطی با مراکز علمی و تحقیقاتی و شرکت در نمایشگاه های بین المللی از اهمیت خاص برخوردار می باشد. اصل دوم اینکه خواسته مشتری ؛ قطب نمای حرکت است لذا ایجاد ارتباط هر چه نزدیک تر و دقت هر چه بیشتر به نیازهای مشتریان و رفع آنها ، خود عامل حرکت و پویایی سازمان ما خواهد بود.

مدیرعامل

چشم انداز پنج ساله و ماموریت شرکت نگارحک بر اساس سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 ه.ش و تلاشی اندک در جهت تحقق شعار “جهش تولید” تدوین گردیده است.

احراز رتبه اول سیلندرسازی و کلیشه سازی در ایران

کسب جایگاه شایسته جهانی در سیلندرسازی و کلیشه سازی تا سال 1402 ه.ش (2024 میلادی)

شرکت نگارحک با استعانت از ایزد یکتا و با تکیه بر نیروهای کارآمد و خلاق ، متخصص و مسئولیت پذیر خود و با سر لوحه قراردادن رضایت مشتریان بر همه فعالیت های خود ، توام با رعایت اصول اخلاقی و انسانی و ارزش های معنوی و مسئولیت های اجتماعی و سازمانی ، در راه استقلال و خودکفایی کشور به محصولات تولیدی مشارکت نموده و با ارتقا و بهبود مستمر و هماهنگ تمامی فعالیت های سازمان ، درصدد گسترش بازار داخلی و کسب سهم از بازارهای جهانی می باشد.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

شرکت نگارحک ، به­ عنوان یکی از فعالان­ کشور در زمینه تولید سیلندرهای چاپ و کلیشه ­های ژلاتینی فتوپلیمری با رویکرد فرآیندی و با اتکاء به دانش و توانایی­ های پرسنل خود ، در نظر دارد تا اهداف ذیل­ الذکر را در مجموعه خود جاری و مستقر نماید.

  • تفکر مدیریتی هدف گذاری (ایجاد ، ترویج و توسعه)

از طریق:

1- ارتقاء سطح دانش فنی و توانمندی­ های نیروی انسانی

2- تاکید بر فرآیندها و بهبود مستمر آنها و اولویت بخشیدن به مدیریت ریسک در راستای افزایش راندمان کلی ماشین­ آلات

  • تفکر اجرایی اهداف (ایجاد ، ترویج و توسعه)

از طریق:

۱- تمرکز بر نوآوری و دانش محوری و ارتقاء دانش فنی و تکنولوژی و بهره­ گیری بیشتر از فناوری­ های نوین

۲- افزایش انگیزه کاری و فراهم سازی محیط کاری مشارکت محور و مسئولیت پذیر

۳- تلاش برای بومی ­سازی فناوری به­ منظور تحقق بخشیدن به خودکفایی­ کشور در محصولات

۴- توسعه بازارهای جدید و صادرات محصولات تولیدی

۵- کنترل پایدار کیفیت و بهبود  مستمر محصولات در راستای تامین نیازهای تصریحی و تلویحی مشتریان

۶- تلاش برای شناسایی فناوری­ های جدید کاهش آثار زیست محیطی فعالیت­ های شرکت

۷- توسعه ارتباط فنی و بازرگانی با تامین کنندگان ­، پیمانکاران و سایر ذی­ نفعان شرکت

۸- ایجاد و توسعه دانش سازمانی مدون و مستند

اینجانب با باور کامل و عزمی راسخ ، تعهد عملی خود را در راستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 ، اعلام نموده و از تمامی همکاران انتظار دارم تا با همکاری کامل با واحد تضمین کیفیت در تحقق اهداف برشمرده و بهبود مستمر سیستم تلاش نمایند. این خط مشی چارچوبی برای تعیین و بازنگری اهداف کیفیت بوده و هر ساله در جهت بهبود مستمر آن مورد بازنگری قرار می­ گیرد.

درباره ما

شرکت نگارحک (سهامی خاص) به شماره شناسه 10200258791 ، در سال 1385 هجری شمسی به شماره ثبت 20305 در شهر تبریز تاسیس گردیده و موضوع فعالیت آن ؛ تولید سیلندرهای چاپ روتوگراور ، خدمات کلیشه سازی ، صادرات محصولات تولیدی ، واردات ماشین آلات و مواد اولیه موردنیاز ، تحقیقات و پژوهش در حوزه سیلندرسازی و کلیشه سازی و برگزاری دوره های آموزشی می باشد. در حال حاضر محل ثبت شرکت به شهرستان بستان آباد منتقل گریده و شماره ثبت جدید آن 947 می باشد.